Bali v září - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 35

Luxusní Bali v září - luxusní dovolená

Bali v září - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maya Sanur v letovisku Sanur. V období od 28.9. do 10.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 073 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 75 076 Kč. Do lokality Sanur, kde se ubytování Maya Sanur nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bali.

Nejlevnější Bali v září - luxusní dovolená

Nejlevnější Bali v září - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Bali v září - luxusní dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Bali Garden Beach Resort. Svou rekreaci v období od 3.9. do 15.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 392 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 34 880 Kč. Bali Garden Beach Resort je situován v letovisku Kuta Beach. Doprava do letoviska Kuta Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Bali s průměrnou recenzí 90 % dle 23 hodnotících návštěvníků.

Bali v září - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Bali v září - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 20 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali. V termínu od 6.9. do 18.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 60 141 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Bali v září - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Bali.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.