Bali v listopadu

Ayodya Resort Bali

👍 94 %
20 hodnocení
Ayodya Resort Bali - Bali v listopadu

Nusa Dua Beach | Bali
✈ letecky Praha, Vídeň
🍽️ snídaně
📅 10 dní dovolené
5. listopadu - 14. listopadu 2021

34 744 Kč  33 007 Kč

Zobrazit nabídku ►

Ayodya Resort Bali

👍 94 %
20 hodnocení
Ayodya Resort Bali - Bali v listopadu

Nusa Dua Beach | Bali
✈ letecky Praha, Vídeň
🍽️ snídaně
📅 10 dní dovolené
6. listopadu - 15. listopadu 2021

34 744 Kč  33 007 Kč

Zobrazit nabídku ►

Ayodya Resort Bali

👍 94 %
20 hodnocení
Ayodya Resort Bali - Bali v listopadu

Nusa Dua Beach | Bali
✈ letecky Praha, Vídeň
🍽️ polopenze
📅 10 dní dovolené
13. listopadu - 22. listopadu 2021

42 736 Kč  41 027 Kč

Zobrazit nabídku ►

Ayodya Resort Bali

👍 94 %
20 hodnocení
Ayodya Resort Bali - Bali v listopadu

Nusa Dua Beach | Bali
✈ letecky Praha, Vídeň
🍽️ plná penze
📅 10 dní dovolené
25. listopadu - 4. prosince 2021

47 708 Kč  45 800 Kč

Zobrazit nabídku ►

Zobrazeno 1-4 z celkem 4

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Bali v listopadu

Nejlevnější Bali v listopadu

Nejlevnější dovolenou Bali v listopadu ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Ayodya Resort Bali. Svou rekreaci v období od 5.11. do 14.11.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 33 007 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 34 744 Kč. Ayodya Resort Bali je situován v letovisku Nusa Dua Beach. Doprava do letoviska Nusa Dua Beach je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Bali s průměrnou recenzí 94 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bali v listopadu

Bali v listopadu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali v letovisku Nusa Dua Beach. V období od 6.11. do 15.11.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 33 007 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 20 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 34 744 Kč. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bali.

Bali v listopadu - nejlepší recenze

Bali v listopadu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali. Recenze je udělená na základě 20 hodnotících uživatelů. V termínu od 5.11. do 14.11.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 33 007 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 34 744 Kč. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí v oblasti Nusa Dua Beach.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bali?

Ubytování

Při výběru ubytování v Bali sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Bali. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v listopadu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Bali. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Bali, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Bali v listopadu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Bali můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bali můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bali. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Bulharsko, pobyty Dominikánská republika nebo například zájezdy Francie či Last Minute Itálie.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bali v listopadu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližšího dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.