Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 16

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená

Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Legian Beach Hotel v letovisku Kuta Beach. V období od 16.10. do 25.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 49 034 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Kuta Beach, kde se ubytování Legian Beach Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Bali.

Nejlevnější Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Wina Holidays Villa Kuta. Svou rekreaci v období od 17.10. do 26.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 26 018 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Wina Holidays Villa Kuta je situován v letovisku Kuta Beach. Doprava do letoviska Kuta Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bali s průměrnou recenzí 82 % dle 79 hodnotících návštěvníků.

Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Bali Garden Beach Resort. Recenze je udělená na základě 23 hodnotících uživatelů. V termínu od 4.10. do 13.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 34 805 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kuta Beach, kde se ubytování Bali Garden Beach Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí v oblasti Kuta Beach.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Kuta Beach v Bali?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Kuta Beach můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Kuta Beach. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Rakousko, First Minute Slovensko nebo například First Minute Spojené arabské emiráty či First Minute Španělsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kuta Beach v říjnu - First Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.3