Kuta Beach - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 150

Luxusní Kuta Beach - luxusní dovolená

Kuta Beach - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Legian Beach Hotel v letovisku Kuta Beach. V období od 19.6. do 1.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 62 015 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 7 % z původní ceny 66 683 Kč. Do lokality Kuta Beach, kde se ubytování Legian Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bali.

Nejlevnější Kuta Beach - luxusní dovolená

Nejlevnější Kuta Beach - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Kuta Beach - luxusní dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Sol By Melia Bali Kuta. Svou rekreaci v období od 23.3. do 1.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 26 880 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Sol By Melia Bali Kuta je situován v letovisku Kuta Beach. Doprava do letoviska Kuta Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Bali.

Kuta Beach - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Kuta Beach - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 23 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bali Garden Beach Resort. V termínu od 27.7. do 8.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 387 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kuta Beach, kde se ubytování Bali Garden Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Kuta Beach v Bali?Výběr lokality
Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Kuta Beach můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Kuta Beach. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kypr, Madeira nebo například Malta či Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kuta Beach - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.