Bali - dovolená - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1606

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Bali - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Bali - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali. Recenze je udělená na základě 20 hodnotících uživatelů. V termínu od 7.9. do 19.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 755 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí v oblasti Nusa Dua Beach.

Nejlevnější Bali - dovolená - recenze

Nejlevnější Bali - dovolená - recenze

Nejlevnější dovolenou Bali - dovolená - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Ayodya Resort Bali. Svou rekreaci v období od 19.10. do 28.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 979 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Ayodya Resort Bali je situován v letovisku Nusa Dua Beach. Doprava do letoviska Nusa Dua Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Bali s průměrnou recenzí 94 % dle 20 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Bali - dovolená - recenze

Bali - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali v letovisku Nusa Dua Beach. V období od 3.8. do 15.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 70 313 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 20 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 74 014 Kč. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bali.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bali?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bali můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bali. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Madeira, pobyty Malta 2021 nebo například zájezdy Mauricius 2021 či Last Minute Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bali - dovolená - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.3