Bali - dovolená - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 1482

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Bali - dovolená - od Invia

Nejlevnější Bali - dovolená - od Invia

Nejlevnější dovolenou Bali - dovolená - od Invia ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Bumas Hotel Sanur. Svou rekreaci v období od 15.4. do 24.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 24 968 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bumas Hotel Sanur je situován v letovisku Sanur. Doprava do letoviska v lokalitě Sanur je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Bali.

Luxusní Bali - dovolená - od Invia

Bali - dovolená - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Nusa Dua Beach Hotel v letovisku Nusa Dua Beach. V období od 10.5. do 24.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 51 844 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 3 recenzujících cestovatelů. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Nusa Dua Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Bali.

Bali - dovolená - od Invia - nejlepší recenze

Bali - dovolená - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Ayodya Resort Bali. Recenze je udělená na základě 20 hodnotících uživatelů. V termínu od 1.5. do 10.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 979 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Ayodya Resort Bali nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Bali s nejlepší recenzí v oblasti Nusa Dua Beach.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bali?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bali můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bali. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Itálie, dovolená Kanárské ostrovy nebo například dovolená Kuba či dovolená Maďarsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bali - dovolená - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.3