Bali All Inclusive - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 170

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Bali All Inclusive - luxusní dovolená

Bali All Inclusive - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Bali? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maya Sanur v letovisku Sanur. V období od 11.8. do 23.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 85 069 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Sanur, kde se ubytování Maya Sanur nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Bali.

Nejlevnější Bali All Inclusive - luxusní dovolená

Nejlevnější Bali All Inclusive - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Bali All Inclusive - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Melia Bali. Svou rekreaci v období od 21.9. do 30.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 53 329 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Melia Bali je situován v letovisku Nusa Dua Beach. Doprava do letoviska Nusa Dua Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Bali s průměrnou recenzí 92 % dle 10 hodnotících návštěvníků.

Bali All Inclusive - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Bali All Inclusive - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Melia Bali. Recenze je udělená na základě 10 hodnotících uživatelů. V termínu od 15.7. do 24.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 57 301 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nusa Dua Beach, kde se ubytování Melia Bali nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Bali s nejlepší recenzí v oblasti Nusa Dua Beach.

Jaké jsou možnosti dovolené v Bali?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Bali můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenaostrovbali.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Bali můžete vyzkoušet například také web Dovolená Bali. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kapverdské ostrovy, pobyty Kypr 2021 nebo například zájezdy Madeira 2021 či Last Minute Malta.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Bali All Inclusive - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovbali.cz - porovnání cen zájezdů do Bali. Web Dovolenaostrovbali.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.3